Aşağıda giriş bölümü verilmiş olan yazıyı sohbet türüne uygun olarak devam ettiriniz ve yazınıza uygun bir başlık belirleyiniz.

Aşağıda giriş bölümü verilmiş olan yazıyı sohbet türüne uygun olarak devam ettiriniz ve yazınıza uygun bir başlık belirleyiniz. sorusunun cevabını kısaca yazdık. sohbet diline uygun olarak yazımızı yazdık.

Eşyalarımı toparlarken yıllardır sakladığım fotoğraf albümü geçti elime. İşi gücü bırakıp çekildim bir köşeye ve fotoğrafları teker teker gözden geçirmeye başladım. Birden yüzüme bir gülümsemenin yayıldığını hissettim. Siz şimdi beni gülümseten şeyi merak  diyorsunuz değil mi?

Fotoğrafın anı dün gibi aklımda. Yıl 1993, yer evin önü. Benim üzerimde sünnet elbisesi var. Terliyim ve korku dolu gözlerle bakıyorum.

Herkes mutlu ve gülümsemiş fotoğrafta. Bense olacaklardan kormuş bir şekilde bakmışım. Kolumu ise dayım var gücü ile sıkmış. Çünkü kaçma girşimim başarısız olmuş. Beni çatıda yakalamışlardı. Tekrar kaçmayayım diye dayım sıkıca tutuyor.

O telaşe içinde birisi çekmiş fotoğrafı. Sonrası malum. Dayımın nezaretinde sünnetçiye sağlam olarak teslim edildim. Dayımı o yüzden sevmem. Çatıda yakalanmazdım ama ayağım kayınca enselendim.

Yılların hatırası bu fotoğraflarda gizli. Sevdiklerimiz, çocukluğumuz ve anılarımız. Bu yüzden fotoğraflarınızı koruyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir