Günlük yaşamınızda edindiğiniz izlenimleri, bu izlenimlerin yarattığı duygu ve düşüncelerinizi anlatan bir yazı yazınız.

, , 2 Comments

Günlük yaşamınızda edindiğiniz izlenimleri, bu izlenimlerin yarattığı duygu ve düşüncelerinizi anlatan bir yazı yazınız. sorusunun cevabını kısaca yazdık. Günlük yaşantımızda bir çok olayla karşılaşırız. Bu olaylar karşısında çeşitli duygular yaşarım. bu durumları anlatan bir yazı yazdık.

GÜNAYDIN ÖĞRENCİ MİLLETİ

Hayat güneş doğmadan yollara düşmekle başlıyor. Sırtıma yüklediğim kitapların ağırlığı belime ağrılar yüklüyor. Ama servisteki curcuna belki güzel şeyler olacak umudumu artırıyor.

Günaydın öğrenci milleti…

Sınıfta Atatürk’ün bakışları altında bilgiler öğreniyoruz. Öğretmenlerimiz bazen kızıyor, bazen şakalar gırla gidiyor. Teneffüste koşturmaca, kantin sırası bir de top bulursak biricik 10 dakikaya çok şey sığdırıyoruz. Keşke dersler 10 dakika, teneffüsler 45 dakika olsa.

Eve dönüş, bilgisayar ile stres azaltma. Yarına hazırlık, ödevler. Ailemle birlikte güzel dakikalar. Bir dizi filmin içinde heyecan, başka dünya damları ve haftaya bir merak duygusu…

Her günüm böyle geçmiyor. Mesela sınav stresi her güzel anımda zihnimde yankılanıyor. Sınava bilmem kaç ay kaldı. Şu kadar soru çözmeliyim diyerek.

Hayat içinde sevinç ve hüzünleri barındırıyor. Her günün güzelliklerini görüp bir adım daha güzel günler için çabalıyorum.

Hey öğrenci milleti günaydın diyorum. Başka da bir şey demiyorum.

 

2 Responses

  • admin

   22/12/2019 13:47

   Teşekkürler güzel yorum için. Sizlerinde ellerinize sağlık.
   En güzel notlar sizlerin olması dileklerimizle

   Cevapla

Leave a Reply