Dert, ev, huzur, aile, yorgunluk, iş, hayat, mutluluk kelimelerini kullanarak kısa bir paragraf yazınız

Dert, ev, huzur, aile, yorgunluk, iş, hayat, mutluluk kelimelerini kullanarak kısa bir paragraf yazınız. Bu kelimeleri içeren kısa bir paragraf örneğini kısaca yazdık.

Dert, ev, huzur, aile, yorgunluk, iş, hayat, mutluluk kelimelerini kullanarak kısa bir paragraf yazınız

ÖRNEK PARAGRAF 1

Okul hayatı bittikten sonra iş hayatına atılırız. İşe gidip gelmek bizleri yorar. İşimiz sayesinde para kazanırız ve hayatımız için gerekli şeyleri satın alırırz. Hayatımız devam ederken bir çok dert ile karşılaşırız. Hasta oluruz, ev taşırız, iş yerinde problemlerle karşılaşırız. Hayatımızda ise hep huzur ve mutluluk ararız. Evmiz ve ailemiz bize huzurlu bir ortam sağlar. Evimizde sevdiklerimizle birlikte yaşama sevincini duyarız.

ÖRNEK PARAGRAF 2

Her gün işe gideriz. İş yerinde yorulur ve evimize döneriz. Gün içinde bir çok dert ve problem ile karşılaşırız. Bu durum bizi strese sokar ve hayatımızdan zevk almamızı önler. İnsan huzuru bir çok yerde arar. Kimisi kahveye gider, kimisi kendini spora verir. Ama asıl huzur ve mutluluk ailemizdedir.

ÖRNEK PARAGRAF3

Dertleri olmayan insan yoktur. Hayatımızı yaşarken işe gider bir sorumluluğumuzu yerine getirir ve bunun karşılığında para alırız. Ama mutluluk sadece iş yeriyle sınırlı değildir. İş yerinin yorgunluğu bizi sarsar. ailemiz ve bireyleri bizleri hayata hazırlar, destek olur. bu sayede yalnız olmadığımızı anlarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir