10. Sınıf İngilizce Çalışma Kitabı Sayfa 72, 73 Cevaplar MEB Yayınları

Bu yazıda “10. sınıf İngilizce çalışma kitabı sayfa 72, 73 cevapları MEB Yayınları” MEB Yayınları 10. sınıf İngilizce dersi çalışma kitabı sayfa 72, 73 cevaplarını yazdık. 10. sınıf çalışma kitabı 10. ünite SHOPPING  ünitesi cevapları sayfa 72, 73 cevaplarını aşağıdaki bölümden okuyabilirsiniz. Soruların Türkçe çevirileri da yazılıdır.

10. Sınıf İngilizce Çalışma Kitabı  Sayfa 72, 73 Cevapları MEB Yayınları

SAYFA 72 CEVAPLAR

10. Sınıf İngilizce Çalışma Kitabı  Sayfa 72 Cevapları MEB Yayınları

There happened a burglary in the village last night. There were two witnesses. Both of them stated that there were two burglars. Read their statements and fid out the two suspects they described.

ÇEVİRİ:

Dün gece köyde bir hırsızlık oldu. İki tanık vardı. İkisi de iki hırsız olduğunu belirtti. İfadelerini okuyun ve anlattıkları iki şüpheliyi yakalayın.

1. While I was looking through the window, I saw two people running in the street. I suppose one of them was female. She was running slowly and I saw her from behind. She looked chubby but quite tall. Her dark straight hair was falling under her hat. I couldn’t see what the man in the front looked like because it was dark and he was running fast.

ÇEVİRİ:1. Pencereden bakarken sokakta koşan iki insan gördüm. Sanırım onlardan biri kadındı. Yavaş koşuyordu ve onu arkadan gördüm. Tombul görünüyordu ama oldukça uzun. Koyu renkli düz saçları şapkasının altına düşüyordu. Öndeki adamın neye benzediğini göremedim çünkü karanlıktı ve hızlı koşuyordu.

10. sınıf İngilizce çalışma kitabı sayfa 72 cevaplar

SAYFA 73 CEVAPLAR

10. Sınıf İngilizce Çalışma Kitabı  Sayfa 72 Cevapları MEB Yayınları

10. sınıf İngilizce çalışma kitabı sayfa 73 cevaplar

10. SINIF İNGİLİZCE ÇALIŞMA KİTABI CEVAPLARI MEB YAYINLARI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir