10. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 22 Cevapları MEB Yayınları

10. Sınıf İngilizce Kitabı Sayfa 44 Türkçe Çevirisi Gizem Yayıncılık

Bu yazıda “10. sınıf İngilizce ders kitabı sayfa 22 cevapları MEB Yayınları” COUNT ME IN STUDENT’S BOOK MEB Yayınları 10. sınıf ders kitabı sayfa 22 cevaplarını yazdık. 10. sınıf ders kitabı 1. ünite SCHOOL LIFE    ünitesi cevapları sayfa 22 cevaplarını aşağıdaki bölümden okuyabilirsiniz. Soruların Türkçe çevirileri da yazılıdır.

10. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 22 Cevapları MEB Yayınları

SAYFA 22 CEVAPLAR

10. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 22 Cevapları MEB Yayınları

10. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 22 Cevapları MEB Yayınları
10. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 22 Cevapları MEB Yayınları

10. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 22. Türkçe Çevirileri

Linda is one of my classmates. She is 17, the same age as me. She’s got long, straight, brown hair and blue eyes. She is of medium height and fi because she plays volleyball. Linda doesn’t like being on her own, she lives and spends a lot of time with her family; her parents and her brother Alex. Her parents are retired teachers.

Her father is around fity-fie and her mother is in her early fities. Her brother is a university student. They have a lot in common, so they get on very well. She takes time to get better all the time, so she’s very busy. She goes to volleyball trainings, takes Spanish courses and joins charity activities. Her motto is ‘life for people, people for life’.

She usually goes to bed at around midnight and gets up early. She thinks sleeping too much is a waste of time, and we must improve our skills of time management. She is a great, invaluable friend with her nice personality and habits. I’m lucky to have her as a friend.

TÜRKÇE ÇEVİRİSİ:

Linda benim sınıf arkadaşlarımdan biri. 17 yaşında, benimle aynı yaşta. Uzun, düz, kahverengi saçları ve mavi gözleri var. Orta boylu ve formda çünkü voleybol oynuyor. Linda kendi başına olmaktan hoşlanmıyor, ailesiyle birlikte yaşıyor ve çok zaman geçiriyor; ailesi ve kardeşi Alex. Ailesi emekli öğretmendir.

Babası elli beş civarında ve annesi onun erken dönemlerinde. Erkek kardeşi bir üniversite öğrencisidir. Çok ortak noktaları var, bu yüzden çok iyi anlaşıyorlar. Her zaman daha iyi olmak için zaman alıyor, bu yüzden çok meşgul. Voleybol antrenmanlarına gidiyor, İspanyolca kurslarına katılıyor ve yardım faaliyetlerine katılıyor. Onun sloganı “insanlar için yaşam, insanlar için yaşam” dır.

Genelde gece yarısı yatar ve erken kalkar. Çok fazla uyumanın zaman kaybı olduğunu düşünüyor ve zaman yönetimi becerilerimizi geliştirmemiz gerekiyor. Güzel kişiliği ve alışkanlıkları ile harika, paha biçilmez bir arkadaş. Ona bir arkadaş olarak sahip olduğum için şanslıyım.

10 .Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.