10. sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 79 Cevapları MEB Yayınları

Bu yazıda “10. sınıf İngilizce ders kitabı sayfa 79 cevapları MEB Yayınları” MEB Yayınları 10. sınıf ders kitabı sayfa 79 cevaplarını yazdık. 10. sınıf ders kitabı 6. ünite HELPFUL TIPS ünitesi cevapları sayfa 79 cevaplarını aşağıdaki bölümden okuyabilirsiniz. Soruların Türkçe çevirileri da yazılıdır.

10. sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 79 Cevapları MEB Yayınları

SORULAR – SAYFA 79

İngilizce Soruların Türkçe çevirileri

  • Look at the table in Part 3 D and use the data in it to create a short paragraph on consequences when you don’t obey rules, as in the example below.
  • Below are some youth problems. Discuss which ones may be more common among teenage students and schools.
  • Mr. Davis, the school principal and Jammie, the school counselor are discussing the results of a survey on common youth problems in their school. Listen and tick the problematic situations they are talking about. Then, discuss how common they are at their school. Tapescript 6.1

ÇEVİRİSİ

  • Bölüm 3’teki tabloya bakın ve aşağıdaki örnekte olduğu gibi kurallara uymadığınızda sonuçlarla ilgili kısa bir paragraf oluşturmak için içindeki verileri kullanın.
  • Aşağıda bazı gençlik sorunları var. Hangisinin genç öğrenciler ve okullar arasında daha yaygın olabileceğini tartışın.
  • Okul müdürü Bay Davis ve okul danışmanı Jammie, okullarındaki ortak gençlik sorunlarına ilişkin bir anketin sonuçlarını tartışıyorlar. Söz ettikleri problemli durumları dinleyin ve işaretleyin. Ardından, okullarında ne kadar yaygın olduklarını tartışın. Metin Metni 6.1

SAYFA 79 CEVAPLAR

SAYFA 79 CEVAPLARI – 10. SINIF İNGİLİZCE DERS KİTABI

10. sınıf İngilizce ders kitabı sayfa 79 cevapları

Diğer sayfaların cevaplarını aşağıdaki linke tıklayarak görebilirsiniz.

10. SINIF İNGİLİZCE DERS KİTABI CEVAPLARI MEB YAYINLARI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir