11. sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 78 Cevapları MEB Yayınları

Bu yazıda “11. sınıf İngilizce ders kitabı sayfa 78 cevapları MEB Yayınları” MEB Yayınları 11. sınıf ders kitabı sayfa 78 cevaplarını yazdık. 11. sınıf ders kitabı 6. ünite OPEN YOUR HEART ünitesi cevapları sayfa 78 cevaplarını aşağıdaki bölümden okuyabilirsiniz. Soruların Türkçe çevirileri da yazılıdır.

11. sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 78 Cevapları MEB Yayınları

SORULAR – SAYFA 78

İngilizce Soruların Türkçe çevirileri

Boris and Anna went to Greece to celebrate their wedding anniversary but they had a very bad experience there. Read the letter of complaint that Boris wrote to the manager of the restaurant and match the paragraphs with the letters of the outline given.
You recently dined out and had some problems at the restaurant. Write a letter / email to the manager of the restaurant complaining about the poor service you received. Use the letter of complaint above as a model.

ÇEVİRİSİ

Boris ve Anna evlilik yıldönümlerini kutlamak için Yunanistan’a gitti ancak orada çok kötü bir deneyim yaşadılar. Boris’in müdürüne yazdığı şikayet mektubunu okuyun. Restoran ve paragrafları verilen taslak harfleriyle eşleştirin.
Son zamanlarda yemek yediniz ve restoranda bazı problemleriniz vardı. Aldığınız kötü hizmetten şikayet eden restoran yöneticisine bir mektup / e-posta yazın. Örnek olarak yukarıdaki şikayet mektubunu kullanın.

SAYFA 78 CEVAPLAR

SAYFA 78 CEVAPLARI – 11. SINIF İNGİLİZCE DERS KİTABI

11. sınıf ingilizce ders kitabı sayfa 78 cevapları

Diğer sayfaların cevaplarını aşağıdaki linke tıklayarak görebilirsiniz.

10. SINIF İNGİLİZCE DERS KİTABI CEVAPLARI MEB YAYINLARI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir