7. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Türkçe Çevirisi Sayfa 86 MEB Yayınları

7. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Türkçe Çevirisi Sayfa 86 MEB Yayınları. İngilizce ders kitabının Türkçe çevirilerini sayfalarına göre aşağıdaki bölümden okuyabilirsiniz. 7. Ünite Sayfa 86 çevirileri. İngilizce ders kitabının Türkçeye çevrilmiş hali ve Türkçesi

7. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Türkçe Çevirisi Sayfa 86 MEB Yayınları

SAYFA 86 TÜRKÇE ÇEVİRİSİ

1. What do you expect from the future?
2. 7.1 Read and listen to the texts. What are they talking about? Circle the correct answer.

a. Future Dreams
b. Future World
c. Future Problems

TÜRKÇE ÇEVİRİSİ:

1. Gelecekten ne bekliyorsunuz?
2. 7.1 Metinleri okuyun ve dinleyin. Ne hakkında konuşuyorlar? Dogru cevabı yuvarlak içine al.

a. Gelecek Hayaller
b. Gelecek dünya
c. Gelecek Sorunları


Sam
I want to be a basketball player and I believe I will be a really good one. I train three times a week after school. I hope I will play in
the NBA and win many medals.

TÜRKÇE ÇEVİRİSİ:

Sam
Basketbol oyuncusu olmak istiyorum ve gerçekten çok iyi olacağım inanıyorum. Okuldan sonra haftada üç kez antrenman yapıyorum. Umarım NBA’de oynayacağım ve birçok madalya kazanacağım.


Onur
I really enjoy meeting new people and learning about interesting things in the world. I always dream of travelling around
the world. Maybe, I will travel overseas.

TÜRKÇE ÇEVİRİSİ:

Onur
Yeni insanlarla tanışmaktan ve dünyadaki ilginç şeyleri öğrenmekten gerçekten hoşlanıyorum. Her zaman dünyayı dolaşmayı hayal ediyorum. Belki yurtdışına seyahat edeceğim.


Charlie
I want to be a well-known bass guitarist in the future. My cousin and I will start our own band. He can play the guitar and I’m learning to play the bass guitar. I believe our band will get really famous.

TÜRKÇE ÇEVİRİSİ:

Charlie
Gelecekte tanınmış bir bas gitarist olmak istiyorum. Kuzenim ve ben kendi grubumuzu kuracağız. Gitar çalabiliyor ve ben bas gitar çalmayı öğreniyorum. Grubumuzun gerçekten ünlü olacağına inanıyorum.


Laura
I have got three pets – a kitten and two canaries. They are my best friends and I really enjoy looking after them. I hope I will be an animal protector in the future and provide a better life for many animals.

TÜRKÇE ÇEVİRİSİ:

Laura
Üç evcil hayvanım var – bir yavru kedi ve iki kanarya. Onlar benim en iyi arkadaşlarım ve onlara bakmaktan gerçekten keyif alıyorum. Umarım gelecekte bir hayvan koruyucusu olacağım ve birçok hayvan için daha iyi bir yaşam sağlayacağım.

One Comment on “7. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Türkçe Çevirisi Sayfa 86 MEB Yayınları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir