9. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 62 Türkçe Çevirisi ve Cevapları Pasifik Yayınları

9. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Türkçe Çevirisi Sayfa 62 9. sınıf İngilizce ders kitabı Pasifik Yayınları  yayınları kitabının İngilizce soru, metin İngilizce cümlelerinin Türkçe çevirilerini yaptık. Teen Wise 9. sınıf İngilizce Ders kitabı İngilizce metinlerin ve soruların bölüm bölüm çevirilerini yazdık. 5. ünite Sayfa 62 Türkçe çevirisini kısaca yazdık.

9. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Türkçe Çevirisi Sayfa 62

SAYFA 62 TÜRKÇE ÇEVİRİSİ

hardworking
kind – hearted
generous
entertaining
calm

Most people agree that Bengü is the best singer in Turkey. Edis is very popular, but I believe Bengü is much better than him. First, she is a very good looking, slim, young lady. Second, she sings from the heart and dances very well. She is utterly unique. Her songs and dances are different from the others. She is hard-working. She has got more singles and more videos than him, too. Finally, she is helpful, forgiving and generous. She gives charity concerts and visits patients. That’s why, in my opinion, she is the best singer in the country

TÜRKÇE ÇEVİRİSİ

Çalışkan
iyi kalpli
cömert
eğlenceli
sakinlik

Çoğu kişi Bengü’nün Türkiye’nin en iyi şarkıcısı olduğu konusunda hemfikirdir. Edis çok popüler ama Bengü’nün ondan çok daha iyi olduğuna inanıyorum. Birincisi, o çok güzel görünümlü, ince, genç bir bayan. İkincisi, yürekten şarkı söylüyor ve çok iyi dans ediyor. O tamamen benzersiz. Şarkıları ve dansları diğerlerinden farklı. Çalışkandır. Ondan daha fazla single’ı ve daha fazla videosu var. Son olarak, yardımsever, bağışlayıcı ve cömerttir. Yardım konserleri veriyor ve hastaları ziyaret ediyor. Bu yüzden bence o ülkedeki en iyi şarkıcı


I totally disagree with you. I think Edis is much better than Bengü. He is so talented. He writes his songs and his songs are original. I love almost all of his songs. He also wins on personality. He is calm, helpful and kind-hearted. I think he is not arrogant because he makes friends with everyone. He is generous, too. He donates to charities.

TÜRKÇE ÇEVİRİSİ

Sana kesinlikle katılmıyorum. Bence Edis, Bengü’den çok daha iyi. O çok yetenekli. Şarkılarını kendisi yazıyor ve şarkıları orijinal. Neredeyse tüm şarkılarını seviyorum. Kişiliği de kazanır. Sakin, yardımsever ve iyi kalplidir. Bence kibirli değil çünkü herkesle arkadaş oluyor. O da cömert. Hayır kurumlarına bağış yapıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir