9. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Türkçe Çevirisi Sayfa 76 MEB

9. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Türkçe Çevirisi Sayfa 76 9. sınıf İngilizce ders kitabı MEB  yayınları kitabının İngilizce soru, metin İngilizce cümlelerinin Türkçe çevirilerini yaptık. Teen Wise 9. sınıf İngilizce Ders kitabı İngilizce metinlerin ve soruların bölüm bölüm çevirilerini yazdık.

9. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Türkçe Çevirisi Sayfa 76

SAYFA 76 TÜRKÇE ÇEVİRİSİ

Hi my name is camilla I’m from Brazil We usually have ham or cheese sandwiches at breakfast We love eating tropical fruit too They are always fresh andal juicy.Lunch is normally the biggest meal of the day. We come together with our family at dinner. We usually have dinner late. Our national food is feijoada. We make it from black beans pork and beef and often serve it with some rice In many restaurants they only serve feijoada on saturdays. It is delicious People drink coffee all day morning noon and night because it is cheap and healthy In my country I guess it sall greek to you should finish it and then go many brazilians include lentils in a New year’s menu because they believe it increases one’s good. In my country it’s so rude to walk away with your food in your hand. First, you should finish it and then go, I guess it’s all Greek to you, though.

TÜRKÇE ÇEVİRİSİ

Merhaba, benim adım Camilla, Brezilya’lıyım Genellikle kahvaltıda jambon veya peynir sandviçlerimiz var. Tropikal meyve yemeyi çok seviyoruz. Onlar her zaman taze andal sulu. Akşam yemeğinde ailemizle bir araya geliyoruz. Akşam yemeğimizi genellikle geç yaparız. Ulusal yemeğimiz feijoada. Biz siyah fasulye domuz ve sığır eti yapmak ve genellikle biraz pirinç ile hizmet Birçok restoranlarda sadece cumartesi günleri sadece feijoada hizmet vermektedir. Lezzetli İnsanlar ucuz ve sağlıklı olduğu için bütün gün sabah öğlen ve gece kahve içiyorlar. Ülkemde Yunanlıları bitirip bitirmeli ve sonra birçok Brezilyalı’nın Yeni Yıl menüsünde mercimek içerdiğini düşünüyorum çünkü birisinin iyiliğini artırdığına inanıyorlar . Ülkemde yemeğinle elinden ayrılmak çok kaba. İlk önce bitirip gitmelisin, sanırım hepsi senin için Yunanca.

One Comment on “9. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Türkçe Çevirisi Sayfa 76 MEB”

  1. ellerinize sağlık . Sizin sayenizde ingilizce derslerim paragraf çevirmede (+) alıyorum her seferinde iyi ki bu site var Google da olmasaydı (+) yerine (-) alacaktı

    I LOVE YOUUUUUUUU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir