10. Sınıf İngilizce Çalışma Kitabı Sayfa 36 Türkçe Çevirisi ve Cevapları Gizem Yayıncılık

10. Sınıf İngilizce Çalışma Kitabı Sayfa 36 Türkçe Çevirisi ve Cevapları Gizem Yayıncılık konusunu kısaca yazdık. 10. sınıf İngilizce ders kitabı Gizem Yayıncılık kitabının İngilizce soru, metin İngilizce cümlelerinin Türkçe çevirilerini sayfa 36 aşağıdaki bölümden okuyabilirsiniz.

10. Sınıf İngilizce Çalışma Kitabı Sayfa 36 Türkçe Çevirisi ve Cevapları

Gizem Yayıncılık

SAYFA 36 TÜRKÇE ÇEVİRİSİ

G. Read the text and circle the correct alternative.
The text is from a newspaper / brochure / encyclopedia.

Our Travel Agency Offers You Unforgettable Vacations!

Do you want to see new places and meet new people? Do you want to take your dream vacation? You should visit us. We can help you to plan the best vacation you’ve ever taken.

We offer you wonderful experiences from the beginning to the end. There are many choices here. You can go on independent vacations or a variety of organized group tours.

We have lots of independent vacation packages. They’re good for you if you want to travel without groups and if you don’t need any guides during your vacation. Our independent vacation packages include air, hotel and transfers to and from the airport. Some packages also include sightseeing, museum passes and public transportation passes. Our discount vacation packages are just for you if you don’t want to spend too much money.

Moreover, you can explore your destination and discover everything on your own if you choose one of our independent vacation packages.
Many travellers prefer organized group tours as they believe this is an excellent way to see the world. Firstly, you can save money on everything from hotels to sightseeing when you choose a group tour. Our all-inclusive packages are perfect for you. Secondly, our tour operators organize everything for you and reduce your stress. You don’t feel worried about details so travel becomes easy and fun.

Thirdly, our local guides can give you a lot of information about your destination. You can lso make many new friends from different countries.

Visit our website or call us at 678 345 9012 for more information

TÜRKÇE ÇEVİRİSİ

G. Metni okuyun ve doğru alternatifi daire içine alın.
Metin bir gazeteden/broşürden/ansiklopediden alınmıştır.

Seyahat Acentemiz Size Unutulmaz Tatiller Sunuyor!

Yeni yerler görmek ve yeni insanlarla tanışmak ister misiniz? Hayalinizdeki tatili yapmak ister misiniz? Bizi ziyaret etmelisiniz. Şimdiye kadar yaptığınız en iyi tatili planlamanıza yardımcı olabiliriz.

Başından sonuna kadar size harika deneyimler sunuyoruz. Burada birçok seçenek var. Bağımsız tatillere veya çeşitli organize grup turlarına gidebilirsiniz.

Çok sayıda bağımsız tatil paketimiz var. Gruplar olmadan seyahat etmek istiyorsanız ve tatiliniz boyunca herhangi bir rehbere ihtiyacınız yoksa, sizin için iyi. Bağımsız tatil paketlerimiz hava, otel ve havaalanına gidiş-dönüş transferlerini içerir. Bazı paketler ayrıca gezi, müze geçişleri ve toplu taşıma geçişlerini de içerir. Çok fazla para harcamak istemiyorsanız indirimli tatil paketlerimiz tam size göre.

Ayrıca, bağımsız tatil paketlerimizden birini seçerseniz, gideceğiniz yeri keşfedebilir ve her şeyi kendi başınıza keşfedebilirsiniz.
Birçok gezgin, bunun dünyayı görmenin mükemmel bir yolu olduğuna inandıkları için organize grup turlarını tercih ediyor. İlk olarak, bir grup turu seçtiğinizde otellerden gezilere kadar her şeyden tasarruf edebilirsiniz. Her şey dahil paketlerimiz tam size göre. İkinci olarak tur operatörlerimiz sizin için her şeyi organize eder ve stresinizi azaltır. Detaylar için endişelenmezsiniz, bu nedenle seyahat kolay ve eğlenceli hale gelir.

Üçüncüsü, yerel rehberlerimiz size gideceğiniz yer hakkında birçok bilgi verebilir. Ayrıca farklı ülkelerden birçok yeni arkadaş edinebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edin veya 678 345 9012 numaralı telefondan bizi arayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir