10. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları Sayfa 17 Gizem Yayınları

10. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları Gizem Yayıncılık

Bu yazıda “10. sınıf İngilizce ders kitabı cevapları sayfa 17 Gizem Yayınları. 10. sınıf İngilizce dersi kitabında yer alan soruların cevaplarını (sayfa 17) yazdık. 10. sınıf İngilizce ders kitabı 1. Ünite 1. Theme School Life cevapları ve sayfa 17‘nın İngilizce Türkçe çevirilerini aşağıdaki bölümden okuyabilirsiniz. Soruların Türkçe çevirileri da yazılıdır.

10. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları Sayfa 17 Gizem Yayınları

SAYFA 17 CEVAPLAR

10. sınıf İngilizce ders kitabı cevapları sayfa 17 Gizem Yayınları

10. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları Sayfa 17 Gizem Yayıncılık
10. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları Sayfa 17 Gizem Yayıncılık

İNGİLİZCE DERS KİTABI SAYFA 17 TÜRKÇE ÇEVİRİLERİ

Hi! I’m Lisa. I’m a student at a high school. My day starts early. I wake up at 7.30 a.m. and go jogging for half an hour before breakfast. Then I catch the school bus. My lessons begin at 9 a.m. We have compulsory subjects until the lunch break at noon. We study our optional subjects from 1 p.m. to 3 p.m. When I come back home, I have some snacks such as a sandwich and fruit juice. I listen to music and read a magazine. I start my homework at 4.30 p.m. I lways do my homework. I also have a study plan and revise regularly for my exams. At 7 p.m. I finish my studies and then I have dinner with my family. After that, we usually watch a movie together. I also surf the Net for my projects in the evening. I sometimes play chess with my father. I like it. My parents and I go to the theater from time to time. That’s my mother’s favorite pastime. Finally, I read a book before I go to bed at 11 p.m

ÇEVİRİSİ:

Merhaba! Ben Lisa. Ben bir lisede öğrenciyim. Günüm erken başlıyor. Sabah 7: 30’da kalktım ve kahvaltıdan önce yarım saatliğine koşmaya başladım. Sonra okul otobüsünü yakalarım. Dersler saat 9’da başlıyor. Öğlen öğle yemeğine kadar zorunlu konularımız var. İsteğe bağlı derslerimizi öğleden sonra 1’de çalışıyoruz. öğleden sonra 3’e. Eve döndüğümde, sandviç ve meyve suyu gibi atıştırmalıklarım var. Müzik dinlerim ve dergi okurum. Ödevime 4.30’da başlıyorum. Ben ödevimi hep yaparım. Ayrıca bir çalışma planım var ve sınavlarım için düzenli olarak gözden geçiriyorum. Akşam 7’de. Çalışmalarımı bitiriyorum ve ailemle akşam yemeği yiyorum. Ondan sonra genellikle birlikte bir film izleriz. Ayrıca akşamları projelerim için internette sörf yapıyorum. Bazen babamla satranç oynarım. Bunu sevdim. Ailem ve ben zaman zaman tiyatroya gidiyoruz. Bu annemin en sevdiği eğlencedir. Sonunda, saat 11: 00’de yatmadan önce bir kitap okudum.

10. sınıf İngilizce ders kitabı cevapları Gizem Yayıncılık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.