11. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları Sayfa 18 Cevapları MEB

Bu yazıda “11. sınıf İngilizce ders kitabı sayfa 18 cevapları MEB Yayınları” MEB Yayınları Silver Lining 11. sınıf İngilizce ders kitabı cevapları  yazdık. 11. sınıf ders kitabı 1. ünite Future Jobs ünitesi cevapları sayfa 18 cevaplarını aşağıdaki bölümden okuyabilirsiniz. Soruların Türkçe çevirileri da yazılıdır.

11. sınıf İngilizce Ders Kitabı Sayfa 18 Cevapları MEB Yayınları

SAYFA 18 CEVAPLAR

11. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları Sayfa 18 MEB Yayınları
11. Sınıf İngilizce Ders Kitabı Cevapları Sayfa 18 MEB Yayınları8

SAYFA 18 TÜRKÇE ÇEVİRİLERİ

Arianna Huffington haber alanında çalışmıştır. Yeni medya akımını oluşturmuştur. Habericiliğe yeni bir bakış açısı getirmiştir. O etkili bir haber sitei kurmuştur.

Larry Page internet alanında çalışmaktadır. İnternet arama motoru Google’ın temel algoritmalarının geliştirmiştir. Sergey Brin ile birlikte Google şirketinin kurucusudur.

Ahmet Nazif Zorlu iş adamıdır. Önce tekstil işi ile uğraşmıştır. DAha sonra O Vestel firmasını satın almıştır. Vestel Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olmuştur.

Jeff Bezos amazon.com internet sitesinin kurucusudur. E-ticaretin gelişmesine jkatkı sağlamıştır. Onun internet sitesi dünyanın en önemli ticaret sitelerinden birisidir.

Phil Knight 500 dolara Nike firmasını kurmuştur. Spor ayakkabısı üretmiştir. Ayakkabı sektöründe çığır açmıştır.

Joy Mangano mucit ve bir iş kadınıdır. O paspas teknolojisinde büyük bir değişim yapmıştır. O kirli paspasların kolaylıkla temizleme düzeneğini geliştirmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.