20 Yıl Sonra Kendinizi Nerede Görüyorsunuz? Kompozisyon

20 Yıl Sonra Kendinizi Nerede Görüyorsunuz? Kompozisyon. 5-10-15-20-25-30 yıl sonra başka bir yerde olacağız. Bu konu ile ilgili (eödev) tarzı kısa bir kompozisyon örneği yazdık.

20 Yıl Sonra Kendinizi Nerede Görüyorsunuz? Kompozisyon

İnsan doğar, büyür. Her gün ayrı bir gündür, büyüdükçe hayatımız ve sorumluluklarımız değişir. Okul öncesi hayatımız bir başka okulda iken bir başkadır. 20 yıl sonra ben başka bir yerde olacağım.

20 yıl sonra 20 li yaşlarımı geçmiş olacağım. İyi bir üniversiteden mezun olmuş, bilgisayar mühendisi olduğumu düşünüyorum. İyi bir şirkette çalışıyorum. Yapay zeka üzerine programlama yapıyorum. Yurtdışına sürekli iş için çıkıyor ve Avrupayı geziyorum. Spor yapıyorum. Evimde bir kedim var. İsmi Tekir. Onunla güzel vakit geçiriyorum. Bir yardım kuruluşuna üyeyim, ihtiyacı olan öğrencilere kitap, giyecek yardımı yapıyoruz. Annem ve babamı sık sık ziyaret ediyorum. Vatanımı ve miiletimi seviyorum. Sık sık kitap okuyorum. Gitar çalmayı öğrenmek için kursa gidiyorum. okul arkadaşlarımızla sık sık buluşup eski günleri anıyoruz. Ben 20 yıl sonra hayatının sorumluluklarını bilen iyi bir rğitim almış, çevresinde saygı gören ve çevresine faydalı biri olarak yaşadığımı görüyorum.

Gelecek bu günün içindedir. Bugün ne yaprsak gelecekte o oluruz. Bu yüzden 10, 20 yıl sonra nerede kendimiz görmek, nasıl olmak istiyorsak ona göre davranalım.

15 yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunu ile ilgili kompozisyon örneği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir